top

Copper Cable Company Ltd.

Informacje o spółce handlowej Copper Cable Company Ltd.

Copper Cable Company Ltd. (CCC) jest spółką zależną TELE-FONIKA Kable S.A., Polska. (TFK).
Odpowiedzialna jest za sprzedaż produktów TFK w całej Wielkiej Brytanii i Irlandii, dzięki idealnemu położoniu magazynu CCC (w samym centrum UK) może zaoferować swoje usługi szerokiemu gronu klientów. Kluczowy udział w wolumenie sprzedaży CCC zajmuje sprzedaż eksportowa do obszarów takich jak m.in. Zjednoczone Emiraty Arabskie, kraje Afryki i kraje Wspólnoty Narodów.

W skład oferowanego przez spółkę asortymentu produktów wchodzą m.in. przewody instalacyjne, kable telekomunikacyjne miedziane i światłowodowe, przemysłowe przewody w izolacji gumowej, kable i przewody ognioodporne, przewody napowietrzne oraz kable wysokich napięć do 400 kV włącznie.

Company Registration Number 02493261
Achilles reference UK 70066 Ireland 82824

Dodatkowe informacje

Spółka została założona w 1987 roku. Od samego początku CCC dostarcza produkty i usługi spełniające wysokie standardy jakości do uznanych dystrybutorów produktów kablowych, specjalistycznych hurtowni, operatorów sieci elektroenergetycznych i instalatorów.

CCC jest ważnym graczem na rynku projektów w Wielkiej Brytanii. Dostarczyła m.in. kable zasilające do sieci kolejowej UK Rail, kable i przewody do farm wiatrowych (do 33 kV) oraz kompletne systemy kablowe do przyłączenia do sieci elektroenergetycznej (do 132 kV) lotnisk i innych obiektów.

Dostarczane przez CCC kable są wysokiej jakości i wytwarzane ściśle z zatwierdzonymi specyfikacjami, włączając BASEC, VDE, IEC, UTE, SEN, UL, CSA itp. oraz są zatwierdzone przez właściwe instytucje kwalifikacyjne, takie jak m.in. Lloyd Register. Pełna identyfikowalność jest zapewniona dzięki Systemowi Zarządzania Jakością - IS09001 / 2 i naszemu zaangażowaniu w ochronę środowiska poprzez nasz System Zarządzania Środowiskowego - ISO14001.

Address